Дизайн
Основа виконана з пластику, тільки срібляста верхня частина базового блоку має пофарбоване алюмінієве оздоблення. Перший міцний та стійкий до скручування, а другий забезпечує приємні тактильні відчуття для рук. Всі клавіші добре інтегровані, що забезпечує впевнений та жорсткий хід клавіш. Кришка дуже тонка, дещо гнучка, петлі плавні. Ви можете легко відкрити кришку однією рукою, але вона, як і раніше, добре відрегульована, тому вона не підстрибує. Однак при перенесенні кришка відкриється на максимальний кут близько 145 градусів.
Зв'язок
HP реалізувала сучасний порт USB Type-C 3.1, але лише Gen. 1, що є типовим USB 3.0 за продуктивністю з іншим роз'ємом. DisplayPort або Thunderbolt не підтримуються портом, і ви не можете використовувати його для заряджання пристрою через USB Type-C. Ви також отримуєте повнорозмірний DisplayPort.
Комунікація
Завдяки Ethernet (1 Гбіт/с) та Dual-Band Wireless-AC 8260, а також Bluetooth 4.1 у вас не повинно виникнути проблем із встановленням дротових або бездротових з'єднань. Модуль Wi-Fi підтримує Wireless Display.
Безпека
Кенсингтонський замок і відбиток пальця - очевидні функції безпеки бу ноутбука EliteBook 840 G3. Коли ми дивимося на BIOS, їх ще більше; програмне забезпечення, а також датчики. Передбачається, що акселерометр фіксує головки читання/запису жорсткого диска під час падіння пристрою. Однак це було б корисно лише в тому випадку, якби на тестовому пристрої був такий жорсткий диск. Як звичайно для EliteBook, BIOS (керований мишею) має безліч можливостей для активації/деактивації портів та обладнання, а також конфігурації окремих компонентів, таких, як, наприклад, налаштування Turbo Boost процесора. Пункт «Безпека» включає в себе налаштування блокування диска для накопичувача або виконує безпечне стирання. TPM 1.2 можна активувати так само, як і пароль під час увімкнення.
Клавіатура
Клавіші знаходяться на сріблястій перфорованій сітці із пластику. Контури клавіш краще видно. Клавіші сидять у пологому заглибленні. Клавіатура з її твердою точкою натискання та середнім ходом є зручним пристроєм уведення. Клавіші повністю плоскі та не мають конічної кривизни.
Тачпад та трекпойнт
Тачпад забезпечує чудове ковзання та точність. Дві відповідні кнопки миші мають зручний твердий, але м'який хід та чітко визначену точку натискання. Подушка чутлива до периферійних областей та має гладку поверхню. Його можна відключити подвійним натисканням на маленьку точку (яка потім загориться).
Іншою альтернативою управлінню курсором є так званий Pointstick. До цього потрібно звикнути, але точне і дуже ергономічне управління курсором безперечно можливе. Маленький джойстик має дві спеціальні кнопки.
Продуктивність
Бу ноутбук оснащений звичайним жорстким диском на 500 ГБ, Core i5-6200U, а також 4 ГБ оперативної пам'яті. Ви отримуєте вільний слот M.2, другий слот пам'яті та слот для LTE модему, так що оновлення не проблема.
Продуктивність графічного процесора
Результати тестів HD Graphics 520 знаходяться на очікуваному рівні. Він працює із тактовою частотою ядра до 1047 МГц, у тому числі від батареї. Однак через одноканальну конфігурацію пам'яті (1 модуль пам'яті) він не може використовувати свою максимальну продуктивність, тому результати трохи гірші як у 3D-бенчмарках, так і в ігрових тестах. Недолік можна було б компенсувати додатковим модулем пам'яті, а за двоканальної системи очікується приросту продуктивності приблизно на 10%.